ADANA

OSMANİYE

 

MERKEZ ADRES

Dere Mah. Belediye Otogarı
No: 145/1
80750 Kadirli / OSMANİYE
 
 

Kalkış Varış Kalkış Varış Mesafe Toplam Ara
Yeri Yeri Saati Saati Km. Süre Duraklar
KADİRLİ ANKARA 21:00 07:00 580 10 Saat KOZAN-ADANA
KADİRLİ ANKARA 23:00 09:00 580 10 Saat KOZAN-ADANA
KADİRLİ İSTANBUL 16:30 08:00 1060 16,5 Saat KOZAN-ADANA-ANKARA
İSTANBUL KADİRLİ 16:30 09:30 1060 17 Saat ANKARA-ADANA-KOZAN
KADİRLİ ADANA 06:00 07:15 96 1.15 Saat -
KADİRLİ KOZAN 21:00 21:45 40 45 Dakika -
ADANA KOZAN 07:00 08:00 70 1 Saat -
ANDIRIN ANTALYA 09:30 23:00 720 13,5 Saat KOZAN-ADANA-MERSİN
KADİRLİ GÖKSUN 07:30 11:30 115 4 Saat ANDIRIN-GEBEN-TAŞOLUK
       
Kalkış Yeri Varış Yeri Yol Mesafesi (Km) Ücreti ( YTL )
KADİRLİ     GÖKSUN           115 12,50
KADİRLİ     ANKARA           580 40,00
KADİRLİ     İSTANBUL          1060 55,00
KADİRLİ     ANTALYA           720 45,00
KADİRLİ     MERSİN           153 15,00
       

Bet Tips     Kadirli